Euro Design Hotel’e Hoşgeldiniz

Lüks ve  konforlu bir ortam

Misafirlerimizin konaklamalarını eşsiz kılmak, bizden ve güzel İstanbul’umuzdan ayrılırken aklınızda kalacak tatlı anılar bırakabilmek için tüm ekibimiz hizmetinizde olacaktır. Otelimiz nefes kesici ve karakteristik bir kültüre sahip bu gizemli şehrin tüm sırlarını sizinle paylaşacaktır. “Değerli olan, harcadığınız zamandır” anlayışı ile yola çıkarak, hizmet kalitesi anlamında en üst seviyeyi hedeflerken, bu sıcak ve tarihi ortamda konforun en iyi şekilde sağlanması gerektiğini düşünüyoruz.

Lobi

Tarih boyunca medeniyetlere başkentlik yapmış olan İstanbul; eşsiz konumu, görkemli tarih ve kültür mirasıyla gören herkesi kendine aşık ediyor, ilham kaynağı oluyor. Bize olduğu gibi… Geleneksel misafirperverliğin modern mimarıyla buluştuğu Euro Design otel, konforu ve lüksü yaşayacağınız yeni adresiniz.

Restaurant

Güne zinde bir başlangıç yapmanın en güzel yolu kaliteli ve sağlıklı bir kahvaltıdan geçer. Doğal bitki peyzajı ile değişik bir dekorasyon ortamında sizleri Design restaurantımız da zengin açık büfe kahvaltımızı, tadına doyamayacağınız eşsiz lezzetlerimizi denemeye davet ediyoruz.

Cafe

Türkiye’nin en yenilikçi kahve zinciri olarak; kahve tutkunlarına dünyadaki gurme kahve kültürünün değişik tatlarını sunan, 2014’te İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde ilk mağazasını açan ve açıldığı andan itibaren kahve tutkuları arasında önemli bir hayran kitlesine sahip olan marka değerini siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunuyoruz.